burhan.forumotion.com

Burhan Ismaili
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 The Mechanic (2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Burhan
Admin
Burhan

Numri i postimeve : 52
Join date : 22/05/2012
Age : 20

MesazhTitulli: The Mechanic (2011)   Thu May 24, 2012 8:34 am

[b]Per ta Shikuar Filmin The Mechanic Klikoni Ketu ------->http:
The Mechanic(2011)
Jason Staham është një vrasës me pagesë (hit-man më me kuturë) që egzekuton sipas porosive. Vrasjet e tij bëhen me urdhërin e një kompanie, synimet e së cilës nuk janë të qarta, por paratë që paguajnë janë shumë. Kur mentori dhe miku i tij i ngushtë (Donald Sutherland) vritet, ai vë në punë veten e tij që të gjejë fajtorët dhe të hakmerret për të. Per me shume shikoni filmin" frameborder="0" allowfullscreen>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://burhan.forumsr.net
 
The Mechanic (2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
burhan.forumotion.com :: Filma-
Kërce tek: