burhan.forumotion.com

Burhan Ismaili
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sanctum 2011

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Burhan
Admin
Burhan

Numri i postimeve : 52
Join date : 22/05/2012
Age : 20

MesazhTitulli: Sanctum 2011   Fri May 25, 2012 10:31 am

SHIKO FILMIN NE LINKUN E DHENE ME POSHTEShikoje filmin trailler .
http://www.mistreci.com/filma/sanctum-2011/


Në një shpellë nënujore zhytje ekipet më me përvojë pesojne një aksidentë të rrezikshme për jetën gjatë një ekspedite në sistemin e pashkelur te shpellave nenujore dhe më pak të arritshme në botë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://burhan.forumsr.net
 
Sanctum 2011
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
burhan.forumotion.com :: Filma-
Kërce tek: