burhan.forumotion.com

Burhan Ismaili
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blitzkrieg 2

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Burhan
Admin
Burhan

Numri i postimeve : 52
Join date : 22/05/2012
Age : 20

MesazhTitulli: Blitzkrieg 2   Thu May 24, 2012 9:04 am

Strategjia e lojrave 2 Në Botërore Blitzkrieg Luftës së Dytë 2 Get gati të përjetojë luftën e madhe .. e cila u zhvillua në përputhje me versionin e mëparshëm 2 version data, ju do të shihni atë në betejat.Loja ka tre parti të mëdha. Këto rusët, gjermanët dhe aleatët e bëra nga. Fjalë për fjalë, duke i dhënë se si ajo duhet të jetë një lojë lufte. Beteja lehtë lëviz më strategjike nga përvoja e fituar përmes betejave ju mund të fitojë dhe të fitojë të mëdha vijnë së bashku.Përparësia më e rëndësishme e përvojës, si me çdo gjë në luftë. Deri në 150 automjete në lojë kështu që nuk është shumë e mjeteve dhe pajisjeve, ka 40 ushtarë dhe 250 llojet e ndërtesave. Shumica e efekteve vizuale dhe të shëndoshë loja në varësi të lojës është cilësi e përkryer dhe automjetet që udhëtojnë në rrugë është e mbushur me gjurmët e shpërthimit kanë qenë deri në copa se edhe detaje të vogël.
Megjithëse loja është e gameplay mjaft e lehtë, ju do të duan të inteligjencës artificiale armikut. Duke përdorur hartën e keni luftuar deri në fund të mundësive. Kjo është një e madhe Përmbajtja RTS lojë nga vitet e luftës është një nga më të lartë të cilësisë lojra RTS gjithmonë rekomandojmë që të shkarkoni dhe luajnë.

Blitzkrieg 2 lojë falas ose një version demo. Reduktuar në 1330 dhe një total prej 1330 herë këtë muaj.

Per Te Shkarkuar lojen Blitzkrieg 2 Klikoni ketu ------------->http://oyunindir.gen.tr/blitzkrieg-2.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://burhan.forumsr.net
 
Blitzkrieg 2
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
burhan.forumotion.com :: Shkarko Lojra Free-
Kërce tek: