burhan.forumotion.com

Burhan Ismaili
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Unborn Online

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Burhan
Admin
Burhan

Numri i postimeve : 52
Join date : 22/05/2012
Age : 20

MesazhTitulli: Unborn Online   Fri May 25, 2012 10:33 am

SHIKO FILMIN KETU -- > http://megashare.info/watch-unborn-online-TmpnPQPalindur është një thriller mbinatyrshme që tërheq pas legjendës të një dybbuk, një shpirt i lig që refuzon të largohet botës njerëzore dhe banon në trupin e një personi. Protagonist Kejsi Beldon (Odette Yustman) është rrënuar nga ëndrrat pamëshirshëm, vizionet e qenve të çuditshme në kërkim, dhe një fëmijë i keq me sytë e ndritshme blu. Pasi u godit me një pasqyrë me djalin e fqinjit të saj, sytë e Casey-së të fillojë të ndryshojë ngjyrën dhe ajo mëson ajo kishte një vëlla binjak i cili vdiq në mitër
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://burhan.forumsr.net
 
Unborn Online
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
burhan.forumotion.com :: Filma-
Kërce tek: