burhan.forumotion.com

Burhan Ismaili
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Troja 2004

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Burhan
Admin
Burhan

Numri i postimeve : 52
Join date : 22/05/2012
Age : 20

MesazhTitulli: Troja 2004   Fri May 25, 2012 10:30 am

SHIKO FILMIN KETU === > http://www.mistreci.com/filma/troja-2004/


Një përshtatje e madhe epike e Homerit, filmi ndjek sulmin ndaj Trojës nga forcat greke të bashkuara dhe vendos fatet e njerëzve të përfshirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://burhan.forumsr.net
 
Troja 2004
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
burhan.forumotion.com :: Filma-
Kërce tek: